Latest Movies :

Gökçe Bahadır Hayatı ( Kayıp Şehir Dizisi )

Gökçe Bahadır (9 Kasım 1981, İstanbul), Türk oyuncu. Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim aldı. Akademi’de okurken bir yandan da Fenerbahçe FM'de radyo programı yaptı. Okuldan mezun olduktan sonra Best Tv'de Vj’lik, ardından Show Tv'de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.Tatlı hayat", "Beşik Kertmesi", "Mühürlü Güller" gibi başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. Başarılı Oyuncu Hayat Bilgisi dizisinde ise "Törpü" rolündeydi. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk'te JoJo adlı çocuk programının sunuculuğunu yaptı. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla rolünde oynamıştır. Ünlü Oyuncu Altınok Tiyatrosunda "Güzel ve Çirkin" adlı çocuk oyununda rol aldı. Tümay Özokur ajansına yazıldı. Nejat Uygur Tiyatrosu'nda oynadı. 2011 yılının Temmuz ayında oyuncu Ali Sunal'la evlendi.

Uğur Polat Hayatı ( Kayıp Şehir Dizisi )

Uğur Polat (d. 1961), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. 1978 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'na katıldı. 1981'de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde eğitim gördü. 16 yıldır Devlet Tiyatrosu'nda ve 30 tiyatro eserinde rol aldı. 1996 yılında İsmet Küntay Tiyatro Ödülü'nü aldı. Çevirdiği birçok sinema filmlerinde de ödüllere layık görüldü. Bunlardan bazıları; Salkım Hanım'ın Taneleri ile Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "En İyi Erkek Oyuncu"; Bütün Kapılar Kapalıydı sinema filmi ile 1990 yılında Ankara Film Festivali'nde "Umut Veren Oyuncu" ödülünü aldı.

Nazan Kesal Hayatı ( Kayıp Şehir Dizisi )

azan Kesal (Kırılmış), (d. 1969, Manisa), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yönetmen. İlköğretim ve liseyi Manisa'da tamamlamasının ardından yüksek öğrenimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro - Oyunculuk bölümünde 1991 yılında bitiren Nazan Kesal, İstanbul'a yerleştikten sonra Tv dizileri, sinema ve reklam filmlerinde rol aldı. 1996 - 2004 yılları arasında Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda oyuncu ve yönetmen olarak görev yaptı. 2004 başında Bursa Devlet Tiyarosu'na atanan sanatçı, Ankara Sanatevi Tiyatrosu, Tiyatro Ayna, Tiyatro İstanbul, Diyarbakır Sanat Merkezi gibi özel topluluklarda da çalıştı. Ercan Kesal'la evli ve bir çocuk annesidir.

Elifcan Ongurlar Kayıp Şehir Dizi

Elifcan Ongurlar 1993 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Beykent Üniversitesi'nde Oyunculuk eğitimi alan Elifcan Ongurlar Ateşin Düştüğü Yer fiminde rol almıştı. Elifcan nasıl keşfedildiğini şöyle anlatıyor: "Yönetmen İsmail Güneş gazeteye ‘Aradığım oyuncuyu bulamıyorum’ diye bir ilan vermişti. Birkaç fotoğrafımı yolladım ve altı ay sonra cevap geldi. Görüşmeye çağırdılar, deneme çekimleri yapıldı ve seçildim." Elifcan Ongurlar Kayıp Şehir dizisinin kadrosunda yer alıyor.

Kayıp Şehir Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Kanal D'nin merakla beklenilen dizisi Kayıp Şehir eylül ayında kanal d ekranlarında olacak. Peki eylülün kaçında başlıyor? derseniz o daha tam belli değil. Belli olduğunda sizlere haber vereceğiz. Lütfen takipte kalın :) Etiketler :Kayıp Şehir Dizisi, Kayıp Şehir Dizisi İzle, Kayıp Şehir Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kayıp Şehir Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Kayıp Şehir Dizisi Ne Zaman Başlıyor, Kayıp Şehir Dizisi Saat Kaçta, Kayıp Şehir Dizisi Hangi Gün Çıkıyor, Kanal D'nin Yeni Dizisi

Kayıp Şehir ouyun cularında kinler var

Kanal D yeni sezona, Tomris Giritlioğlu – Cevdet Mercan işbirliğinin son bombası “Kayıp Şehir” dizisiyle giriyor. Öykü geliştirme ve proje tasarımı Tomris Giritlioğlu’na ait olan, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği, senaryosunu Yıldırım Türker, Murat Yurkulak, Seray Şahiner, Hakan Bıçakçı ve Leyla Olça’nın kaleme aldığı “Kayıp Şehir” dizisi hem konusu, hem de Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun, Elifcan Ongurlar, Tugay Mercan, Taner Ölmez, Şebnem Hassanisoughi, İhsan Berk Aydın ve Ahmet Mekin’den oluşan güçlü kadrosuyla hayli iddialı bir

( Kayıp Şehir Dizi Konusu tanıtımı )

Dizinin odağında, babanın ölümü nedeniyle yeni bir düzen kurmak adına İstanbul’da yaşayan oğulun yanına göç eden Karadenizli Toptaş Ailesi’nin hikayesi var. Birbirine bağlı ve güçlü olan aile, babanın ölümü ile sarsılır. Meryem (Nazan Kesal), 5’i erkek, biri kız 6 çocuğu ve yaşlı kayınpederi (Ahmet Mekin) ile İstanbul’da ne yapacaktır ? Çocukların en büyükleri İsmail (Tugay Mercan ) 25, deli dolu bir çocuk olan İrfan (İlker Kaleli ) 23, sorumluluk sahibi Kadir ( Nik Xhelilaj) 22, tek kız çocuğu olan Seher 18 (Elifcan Ongurlar), okumayı hiç sevmeyen Sadık 16 ve en küçükleri Hakan(İhsan Berk Aydın) ise 8 yaşındadır. “Kayıp Şehir” de , Toptaş Ailesi’nin hayatta kalma mücadelesinin yanısıra İstanbul’un arka sokaklarındaki yoksulluğu, insanlık trajedilerini, kadınların, çingenelerin, travestilerin, siyahların maruz kaldığı ayrımcılık ve şiddeti, işçi ile emekçi sorunlarını, sokak çocuklarının dünyasını farklı bir kamera kullanımı ve anlatımla izleyeceğiz.

( Kayıp Şehir Dizi Müziği )

Kayıp Şehir dizisi Oyuncuları Fotarf Galerisi

Kayıp Şehir 3.bölüm fragmanı izle

( Tomris Giritlioglu Kayıp Sehir ile Dönüyor )

Tomris Giritoğlu uzun bir aradan sonra Kayıp Şehir Dizisi ile ekranlara geri dönüyor.Kayıp Şehir'in ilk tanıtım fragmanı dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı.Hemen ilk gözüme çarpan ise Gökçe Bahadır oldu.

O kısa fragmanda kısa bir sahnesi vardı.Sanki hayat kadını olmuş gibi bir havası vardı,pek anlamadım vallahi..Tomris Giritoğlu da işin içinde olduğuna göre bir süpriz olabilir bu dizide..

Tomris Giritoğlu,daha önce beraber çalıştığı Kırıkkanatlar,Asi,Kasaba,Gönülçelen ve Herşeye Rağmen dizilerinin de yönetmenliğini yapan Cevdet Mercan ile Kayıp Şehir'de de birlikte olacaklar.Kayıp Şehir'in senaryosunu ise Murat Uğur Kulak ve Hakan Bıçakçı yazıyor.

Kayıp Şehir;"Karadeniz’den İstanbul’a toprak kayması nedeniyle gelen bir aileden bahsedeceğiz. Toplu göç var. Bu ailenin 6 ferdinin hikayesi var dizide. Bugünün doğruları ve acıları, yanlışlarını anlatacak."

Kayıp Şehir kadrosunda Uğur Polat,Gökçe Bahadır,Ahmet Mekin,Melisa Aslı Pamuk ve Tugay Mercan rol alacak.

Yayınlanan tanıtım fragmanında Gökçe Bahadır'ın söylediği bir söz;"Oğlum daha dur bakalım. Dün bir bugün iki, bu şehirde ilk atışta kim vurmuş ki hedefi.

Kayıp Şehir Eylül'de Kanal D de başlıyor

Başrollerini Gökçe Bahadır ve İlker Kaleli'nin oynadığı,proje tasarımı Tomris Giritlioğlu'na ait olan ve eylül ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kayıp Şehir dizisini sizler için kaleme aldık. Geçmişte Tomris Giritlioğlu'nun birçok önemli ve başarılı projesi oldu.Açıkçası bir dizide Tomris Giritlioğlu isminin geçmesi benim o diziyi izlemem için büyük bir neden oluyor.Kendisi Kayıp Şehir'de de proje tasarımı görevini üstleniyor,tıpki geçmişteki diğer dizilerinde olduğu gibi ve Kayıp Şehir Dizisi'nde de işini en iyi şekilde yapacağından zerre şüphem yok.. kayıp şehir dizisi Gökçe Bahadır,Kayıp Şehir İçin Büyük Şans.. Gökçe Bahadır'ın da Kayıp Şehir'deki performansı merak konusu.Kendisini Kanal D'deki Yaprak Dökümü ile tanıdık,daha sonra Show Tv'de Sensiz Olmaz da rol almıştı.Kayıp Şehir'de ise çok farklı bir rol ile karşımıza çıkacak olan Gökçe Bahadır emimin ki hayran kitlesini daha da genişletecek. Kayıp Şehir dizisinin diger basrol oyuncusu ise İlker Kaleli'dir. İlker Kaleli'yi son olarak Ay Yapım tarafından hazırlanan ve atv'de ekrana gelen "Son" dizisinde izlemiştik. İlker Kaleli'nin "Son" dizisinde sergilediği performansı gayet iyi bulmuştum, fakat şunu da söylemek isterim ki bu dizi için bu isim biraz riskli olmuş ama yine de önyargılı davranmak istemem. İlker Kaleli'nin dizide sergileyeceği oyunculuk performansını da hep birlikte bekleyip göreceğiz. Aslında dizinin tutması için 3 büyük sebep var; Kanal D, Tomris Giritlioğlu ve Gökçe Bahadır.. Fakat ne başarılı oyuncu kadroları ne başarılı senaryolar gördük ki, reyting canavarını yenemediler. Dilerim ki "Kayıp Şehir" dizisi reytinglerde kayıpları oynamaz.. "Kayıp Şehir" Eylül'de Kanal D'de başlıyor!

Kayıp Şehir


Kayıp Şehir'in bir diğer başrol oyuncusu İlker Kaleli.İlker Kaleli'yi en son Ay Yapım'ın SON adlı dizisinde izleme fırsatı bulmuştuk.İlker Kaleli,SON dizisinde gayet başarılı bir performans sergilemişti.Ama Kayıp Şehir'de nasıl bir performans sergileyeceği benim gözümde bir muamma.Erken konuşmak istemiyorum ama şahsi fikrim bu yönde..İlker Kaleli'nin göstereceği performansı hep birlikte göreceğiz. kanal d İşte Kayıp Şehir'i İzlemek İçin Üç Neden.. Aslında Kayıp Şehir'in izlenmesi için 3 neden var.Nedir bu 3 neden? Birincisi Kanal D faktörü,İkincisi Tomris Giritlioğlu'nun bu işin içinde olması,Üçünsü ise Gökçe Bahadır.. Ama bir de şöyle birşey var.Bugüne kadar yüzlerce iddialı kadrolar gördük,ama senaryoları kötü idi.Umarız Kayıp Şehir'i reyting canavarına yem etmeyiz. Kayıp Şehir Eylül'de Kanal D'de!

Suskunlar'dan (Kayıp Şehir)

 

“Suskunlar”da Zeki karakterini oynayan Tugay Mercan, Kanal D ekranlarına gelecek “Kayıp Şehir” dizisi ile yoluna devam ediyor.

Proje tasarımını Tomris Giritlioğlunun, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı dizide Gökçe Bahadır ve Tugay Mercan’ın yanı sıra isimlerini bu dizi ile duyuracak İngiltere’de yaşayan bir Türk oyuncusu ve Sırp asıllı yabancı bir oyuncunun da rol aldığı söyleniyor.      

“Kayıp Şehir”in çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Dizi Eylül ayında Kanal D de yayında olacak.        
 

Kayıp Şehir Dizisinin Fragmanı Gökçe Bahadır'ın Dizisi

Gökçe Bahadır boşandıktan sonra kayıplara karışmıştır ama öyle bir dizi ile ekranlara dönüyor ki fırtınalar estirecek.
Kanal D, yeni sezonu çok iddialı bir diziyle giriyor. Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun, Elifcan Ongurlar, Tugay Mercan, Taner Ölmez, Şebnem Hassanisoughi, İhsan Berk Aydın ve Ahmet Mekin'in rol aldığı "Kayıp Şehir" hem konusu hem de güçlü kadrosuyla seyircinin yeni tutkusu olmaya aday...
Öykü geliştirme ve proje tasarımı Tomris Giritlioğlu'na ait olan, yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın üstlendiği, senaryosunu Yıldırım Türker, Murat Yurkulak, Seray Şahiner, Hakan Bıçakçı ve Leyla Olça'nın kaleme aldığı, müziklerini ise Demir Demirkan'ın yaptığı dizi, İstanbul'un arka sokaklarında yaşanan, yoksulluğun sebep olduğu insanlık trajedilerini, kadınların, çingenelerin, travestilerin, hatta siyahların maruz kaldığı ayrımcılığı, işçi ile emekçi sorunlarını, sokak çocuklarının şiddet dolu dünyasını farklı bir dille gözler önüne serecek.
TOPTAŞLAR'IN DRAMI
Bu çarpıcı hikayenin odak noktasında ise mahalleye yeni gelen Toptaş Ailesi var. Toptaşlar birbirine bağlı ve güçlü, tipik bir Karadeniz ailesi... Bu ailenin trajedisi Meryem'in eşini kaybetmesiyle başlıyor. Meryem ansızın beşi erkek, biri kız altı çocuğuyla kalıyor. Üstelik 80 yaşına merdiven dayamış kayınpederi de onlarla birlikte yaşıyor.
Üst üste yaşanan felaketler ve beklenmedik olaylar, onları göçe mecbur bırakıyor. Apar topar İstanbul'a gelen Toptaşlar, hepsinden önce bu büyük şehre gelen büyük oğul İsmail'in evine sığınıyor.
"Kayıp Şehir", Toptaş Ailesi'nin hayatta kalma mücadelesiyle birlikte İstanbul'un arka sokaklarındaki hayata tutunamamış insanların yaşadığı dramı da ekrana getirecek.

Kayıp Şehir 1:Bölüm Fragmanı izle


 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Kayıp Şehir dizi bölüm izle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger